KURSUSKALENDER

GRUPPE 22

1. ÅR

Tema 1:
Underviser Bente Torp
27. - 29. september 2017
27. oktober 2017
6. - 8. december 2017

Tema 2: 
Underviser Katrine K. Rolighed
31. januar - 2. februar 2018
9. marts 2018
11. - 13. april 2018

Tema 3: 
Underviser Anette Bruun
30. maj - 1. juni 2018
19. juni 2018
4. - 6. september 2018

2. ÅR

Tema 1:
Lærer: Bente Torp
Gæstelærere: Anette Bruun og Anny Haldrup
19. - 23. november 2018
28. - 29. januar 2019

Tema 2:
Lærer: Anette Bruun
Gæstelærer: Katrine Kristensen Rolighed
1. - 5. april 2019
13. - 14. juni 2019

Tema 3:
Lærer: Katrine Kristensen Rolighed
Gæstelærer: Bente Torp
26. - 30. august 2019
8. - 9. oktober 2019

GRUPPE 21

2. år

Tema 1:
Lærer: Bente Torp
Gæstelærere: Anette Bruun og Anny Haldrup
25. - 29. april 2017
13. -14. juni 2017

Tema 2: 
Lærer: Anette Bruun
Gæstelærer: Katrine Kristensen Rolighed
14. - 18. august 2017
5. - 6. oktober 2017

Tema 3: 
Lærer: Katrine Kristensen Rolighed
Gæstelærer: Bente Torp
20. - 24. november 2017
9. - 10. januar 2018

3. år

Tema 1:
Lærer: Bente Torp
Gæstelærer: Anette Bruun
26. februar - 2. marts 2018
7.- 8. maj 2018

Tema 2:
Lærer: Anette Bruun
Gæstelærer: Katrine Kristensen Rolighed
13. - 17. august 2018
10. - 11. oktober 2018

Tema 3:
Lærer: Bente Torp
Gæstelærer: Katrine Kristensen Rolighed
12. - 13. december 2018
25. februar - 1. marts 2019

OVERBYGNING HOLD 4

Datoer for træningsgange

Undervisere: Katrine Kristensen Rolighed og Bente Torp
6. juni 2019
12. august 2019
21. oktober 2019              
13. december 2019      
17. februar 2020               
7. maj 2020                       
28. august 2020                 
16. december 2020            
12. februar 2021                
23. marts 2021                   
9. april 2021                     
20. maj 2021                      
11. august 2021                
7. september 2021             
14. oktober 2021             
18. november 2021            

Tidspunkt for træningsgangene er kl. 9.00 - 16.00


Datoer for kurser

Indledningsmodul 16.-18. november 2020
Underviser: Katrine K. Rolighed
Underviser i kunstterapi: Astrid Lütken

1. Modul, kursus 1 / 20.-22. januar 2021
Undervisere: Bente Torp og Anny Haldrup

1. Modul, kursus 2 / 2. - 4. marts 2021
Underviser: Bente Torp

2. Modul, kursus 1 / 27.-29. april 2021
Undervisere: Katrine K. Rolighed og Bente Torp

2. Modul, kursus 2 / 14.-16. juni 2021
Underviser: Tove Haugaard

2. Modul, kursus 3 / 18.-20. august 2021
Underviser: Katrine K. Rolighed

3. Modul, kursus 1 / 28. - 30. september 2021 Undervisere: Katrine K. Rolighed og Tove Haugaard

3. Modul, kursus 2/ 25.-27. oktober 2021 Underviser: Katrine K. Rolighed og Bente Torp

Tidspunkt for kurserne er kl. 9.00 - 16.30.

ADRESSE

Specular
Trøjborgvej 2D,
8200 Århus N

KONTAKT

KONTAKT

T: +45 86 10 07 73
E: info@specular.dk
Kontaktinfo på medarbejderne her
CVR: 16920630

 

T: +45 86 10 07 73
E: info@specular.dk
Kontaktinfo på medarbejderne her
CVR: 16920630

 

T: +45 86 10 07 73
E: info@specular.dk
Kontaktinfo på medarbejderne her
CVR: 16920630

 

FØLG SPECULAR